free web creation software

BANANO - zrozumieć fenomen

06-2019

Cześć, pewnie zauważyliście, że świat kryptowalut jest zwariowany. Wycena aktyw jest czasem irracjonalna lub też wprost proporcjonalna do sentymentu rynkowego. Takim przykładem zawsze było DogeCoin, które pomimo braku innowacyjności, ale jednak dobrej zabawie i sentymentu stale utrzymuje się w czołówce na CoinPaprika.

Dziś chcę wam opisać kolejny wg mnie fenomen, a Ci, którzy mnie znają zapewne wiedzą, że jest to kryptowaluta Banano. Zresztą na jej temat nagrałem już 3 filmy na moim kanale YouTube. Budzi ona ciekawy efekt psychologiczny i poprawia mi po prostu humor. Poniżej opiszę Ci, dlaczego zawsze czuję się źle, gdy w portfelu nie mam choćby kilka „Banano”.

Kryptowaluta „Banano” została stworzona w PrimaAprilis 2018 roku na podstawie kodu źródłowego NANO. Co od razu nadaje jej cechy ultra skalowalności, szybkości oraz darmowych transakcji. Została w pełni wydobyta w liczbie sztuk 3 402 823 669. Warto zaznaczyć, że całą dystrybucją zajmuje się zespół, i obecnie w obiegu mamy ponad milion sztuk.

Co ważne, że aby dostawać Banano nie musimy ich wcale kupować. Możemy ją otrzymać za darmo, biorąc aktywnie udział w Community Discord oraz przeróżnego rodzaju zabawach. Tutaj należy się zatrzymać… z biegiem czasu dostrzeżesz, że nie jest to takie łatwe, a każdy użytkownik musi w realnym życiu ponieść sporo wysiłku, by otrzymać swoje Banano. Co powoduje, że ludzie decydują się na ich zakup. Dystrybucja, na przestrzeni roku odkąd powstało banano jest dostać sprawiedliwa. To znaczy, nie widzimy, żeby zespół sprzedawał monety. Widać tutaj wielkie zaangażowanie w tworzenie społeczności i przyjaznej atmosfery. Konkursy są świetnie dopracowane technicznie oraz graficznie !. Każde nieporozumienie lub też problemy, od razu przeobrażane są w żart lub też śmieszny mem.

Na co dzień obserwuje setki projektów, które ukrywają się za płachtą projektu oszustwa, które próbuje z nas wyciągnąć pieniądze. Jednak w tym projekcie, nikt niczego nie obiecuje, nikt niczego nie wymaga. Mało tego może dostać kilka żetonów gratis oraz niesamowitą dawkę uśmiechu zupełnie za darmo.

Banano bazując na NANO ma również świetne rozwiązania jak portfel Kalium na Androida i IOS-a oraz każde inne dobrodziejstwo, które zostanie tam stworzone. Grupa aktywnie publikuje posty na medium, Publish0x oraz wymieniane są w aplikacji Blockfolio.

Zauważam też w całej społeczności, że łatwo przekonać jest ludzi do kryptowalut pokazując im Banano. Wiele osób nawet dostrzega, że takie prowadzenie marketingu może spowodować sukces tej śmiesznej monety w perspektywie czasu. Jeżeli w dalszym ciągu czytasz ze znudzeniem ten artykuł, zerknij sobie YellowPapier. Mam nadzieje, że poprawi Ci humor. 

Tak przy okazji Polska społeczność na kanale Discord również ma swoje miejsce, gdzie może się wymieniać uwagami i rozbawiać.

UDOSTĘPNIJ TĘ STRONĘ!