website templates
Mobirise

Kowalski Token

W świecie kryptowalut nastąpił moment istotny, każda osoba na Ziemi oraz tam, gdzie dociera Internet, może stworzyć swój własny Token. Wartość, która wprost proporcjonalnie do jego możliwości i zaangażowania może służyć w różnego rodzaju wyceny swojego kontentu.

Zwykły człowiek, niezwykłe możliwości

Jako że nie jestem osobą znaną, lubianą czy na stanowisku; postanowiłem się „stokenizować” oraz wyznaczyć swoja wartość w internecie.

Łatwy i prosty w użyciu

Opierając mój token na platformie Ethereum (ERC20)
Tym eksperymentem chcę sprawdzić czy zwykła osoba może zostać wyceniona. Zapraszam do udziału w tej przygodzie, która może być ciekawa i być może inspirująca…

Dane Tokenu

PODSTAWOWE DANE NA BLOCKCHANIE

ERC-20

Platforma i standard

Token oparty o ERC20 w oparciu o Blockchain Ethereum. ADRES KONTRAKTU

1.MLN

LICZBA TOKENÓW

Całkowita liczba Tokenów to tylko 1 Milion

2.

PODZIELNOŚĆ

Token może być podzielny do dwoch miejsc po przecinku

FREE.

DARMOWA DYSTRYBUCJA

Token możesz zdobywać kompletnie za darmo. Warto śledzić mnie na bieżąco

Gdzie jesteśmy

O kowalski tokenie możecie poczytać na różnych mediach i zewnętrznych serwisach. Poniżej lista

UŻYTECZNOŚĆ

Czyli co mogę zrobić z Kowalski Tokenem

KOWAL 500

Baner


Na końcu moich filmów na YouTube możesz umiescić swój banner. Napisz by poznać warunki.

KOWAL  300

Rozmowa


Chciałbyś porozmawiać na Skype lub może pomóc w jakiejś sprawie. 30 minutowa rozmowa w cztery oczy.

KOWAL  100

Kanał Discord


Dostęp do ekskluzywnego kanału Discord, gdzie zdobywasz więcej tokenów oraz odbywasz rozmowy ze społecznością

 FAQ - Najczęstsze pytania

Kowalski token to Personalny Token kanału YouTube „Portfel Kowalskiego”

Tokeny Kowalskie występują w liczbie 1 Miliona sztuk. Obecnie, poprzez spalenie 200 tysięcy sztuk mamy aktualnie 800 000 tysięcy. Obecna dystrybucja Tokenów w rękach użytkowników jest na poziomie 400 tysięcy sztuk.

Tokeny są dystrybuowane, poprzez aktywny udział w kanale „Portfel Kowalskiego”. Są rozdawane za darmo w różnych konkursach lub zabawach na kanale. Najczęściej pod filmem umieszczone są linki do odebrania Tokenów za oglądanie filmu.

Dostają je również członkowie aktywnej społeczności, uczestniczącej na wszelkiego rodzaju kanałach komunikacyjnych Discord, Twiter czy też Facebook.

Kowalski Token, jest Tokenem, który teoretycznie nie posiada wartości. Praktycznie staram się oferować wzamian za niego różnego rodzaju usługi lub produkty specjalne, które nie są dostepne nigdzie indziej. Na co obecnie możesz go wymienić.. musisz znaleść na stronie WWW na której obecnie jesteś. Jest również dostępny w parze do ETH na giełdzie Kanga Exchange oraz innych zdecentralizowanych giełdach dających możliwość wymiany Tokenów. Oferowane specjalne usługi są limitowane czasowo lub ilościowo. Z przyczyn niezależnych, wymiana za konkretne usługi może zostać wstrzymana. Traktuj Token Kowalski jak proporczyk przynależności.

nie, jest to token społecznościowy i nie powinien być traktowany jako inwestycje. Jest to swego rodzaju punkt lojalnościowy. Ze względu na zdecentralizowany charakter, możliwa jest jego wymiana w ramach sieci Ethereum.

Kowalski Token jest tokenem ERC-20, co sprawia, że może być handlowalny na dowolnej zdecentralizowanej giełdzie, dajęcej taką możliwość. Występuje również na giełdzie Tokenów Personalnych „Kanga Exchange


Token Kowalski nie gwarantuje żadnej gwarancji zysku oraz wymienialności, nie jest wymienny na żadne dobra oraz kwoty pieniężne. Pamiętaj, że inwestycja bądź zakup Tokena Kowalski reprezentuje wartość spekulacyjną.